درباره ما از زبان مولف کتاب:

مدتی بود که از بنده خواستن مطلبی در این قسمت سایت گلابی بنویسم ولی نمیدونستم از کجا شروع کنم و با شما عزیزان صحبت کنم. صحبتی که به گوش همه شما میرسه و از این بابت خیلی خوشحال بودم. به خاطر همین تصمیم گرفتم سرنوشت نوشتن کتاب ریاضیات جامع تجربی با طعم گلابی رو برای شما شرح بدم و این موضوع مهم رو به گوش شما برسونم.

بنده حسین کاویانی حدود۲۰ سال از سال ۱۳۷۵ مدرس کنکور بودم و در موسسات و آموزشگاه ها مشغول تدریس بودم. سال ها دنبال یک کتاب خوب میگشتم ولی متاسفانه در بازار جای خالی یک کتاب خوب در ریاضی تحربی حس می شد. کتابی که جامع و کامل از هر لحاظ باشه. به خاطر همین از سال ۱۳۹۴ تصمیم گرفتم که خودم دست به کار بشم و نوشتن کتاب ریاضیات جامع تجربی با طعم گلابی رو شروع کردم. از زمانی که شروع کردم به مدت ۳ سال شبانه روزی به تالیف کتاب مشغول شدم. بله ۳ سال اونم شبانه روزی. شاید باورتون نشه. خلاصه بعد از سه سال تلاش بی وقفه و مشکلات زیاد، تونستیم کتاب ریاضیات جامع تجربی با طعم گلابی رو در آبان سال ۹۷ چاپ کنیم.

خدا رو شکر بعد از گذشت دو سال از انتشار این کتاب،‌ رضایت اکثریت دانش آموزان، دبیران، مشاوران و حتی رتبه های برتر را کسب کرده و این سبب دلگرمی ما برای ادامه فعالیت تو این زمینه شده تا بتونیم کاری کنیم که دیگه هیچ کس از درس ریاضی نترسه و ریاضی رو براتون گلابی کنیم و بتونید به راحتی به درصد بالا در کنکور سراسری دست پیدا کنید و دیگه مثل یک رویا نباشه.

در انتها از شما دانش آموزان عزیز، همکاران عزیز و همه کسانی که بنده حقیر رو در رسیدن به این هدف والا کمک کردند صمیمانه تشکر میکنم و ان شاءالله با حمایت شما دوستان عزیز بتونیم به مسیرمون ادامه بدیم و بتونیم یک قدم کوچک در راستای آموزش هر چه بهتر شما دوستان برداریم.

 

مولف کتاب ریاضیات جامع تجربی با طعم گلابی

مهندس حسین کاویانی