Golabiacademy1400@gmail.com 021-66967909
ورود و عضویت
0

سبد خرید شما خالی است

×

کلاس های آنتی کرونا ریاضی

کلاس های طرح آنتی کرونا ریاضی با طعم گلابی

بزرگترین طرح حمایت آموزشی آنلاین ریاضی کشور
( با بهترین کیفیت و مناسب برای همه سطوح )

۷ ماه کلاس آنلاین ریاضی

با تدریس استاد حسین کاویانی

  • نویسندکتاب ریاضی با طعم گلابی بهترین کتاب ریاضی کنکور
  • نویسنده کتاب بانک آزمون ریاضی قویترین بانک تست ریاضی کنکور
  • بیش از ۲۰ سال سابقه تدریس در بهترین مراکز کنکور
  • استاد ریاضی بیش از ۲۰ رتبه تک رقمی کنکور۷

برای تمام پایه ها از هفتم تا کنکور سراسری

کلاس های روزانه ریاضی برای تمامی پایه های  دهم تا دوازدهم تجربی ریاضی و انسانی و دانش آموزان متوسطه اول (هفتم هشتم و نهم )به صورت مجزا برگزار میشود .

آموزش ویژه و کنکوری ریاضی با طعم گلابی

در این کلاس ها ریاضی به بهترین و ساده ترین شکل ممکن به شما تدریس میشه و تمامی نکات کنکوری و را ه حل های کنکوری و میانبر حل تست های ریاضی به شما آموخته میشه تا شما بتونید با کمترین وقت گذاری به بالاترین درصد در درس ریاضی برسید .علاوه بر این دانش آموزان سال های پایه و متوسطه اول ریاضی را به شکل مفهومی و از پایه یاد میگرند تا بهترین عملکرد را در مدرسه و آزمون های آزمایشی داشته باشند.

کلاس های آنلاین ریاضی با طعم گلابی مورد تایید تک رقمی های کنکور ۹۸ ۹۷ و ۹۹!

عرفان آق
عرفان آق
رتبه دو تجربی کنکور ۹۸
بیشتر بخوانید
به نظرم کتاب ریاضی با طعم گلابی با تعداد تست منحصر به فردی که دارد میتواند تمام نیاز دانش آموزان را برطرف سازد و آزمون های جامع و سطح بندی تست ها از جمله ویژگی های بارز این کتاب میباشد و به عنوان یک مشاور این کتاب را به تمام دانش آموزان دوهم یازدهم و کنکوری توصیه میکنم

آزمون های آنلاین هفتگی

در کلاسهای آموزش ریاضی با طعم گلابی به صورت هفتگی و ماهانه آزمون های آنلاین ریاضی با بهتررین کیفیت ممکن برگزار میشه و شما میتوانید عملکرد و یادگیری خودتان را با کمک پشتیبان های مموعه بررسی کنید

 جزوات اختصاصی کلاس

با شرکت در طرح آنتی کرونا ریاضی شما علاوه بر شرکت در کلاس های آنلاین ریاضی . شرکت در آزمون های آنلاین میتونید از جزوه های بینظیر کلاس هم بهره مند بشید جزواتی کهاختصاصی این کلاس طراحی شده اند وبهترین آموزش ریاضی را در اختیار شما قرار میدهد.

با هر سطحی که باشید شما رو به بالاترین درصد ریاضی میرسونیم!

با مناسبترین قیمت

مهم ترین هدف ما  در انتشارات گلابی فراهم کردن امکان دسترسی تمام دانش آموزان این سرزمین به بهترین کیفیت آموزش ریاضی است و تمامی سعیمان را کرده ایم تا با پایین ترین قیمت بهترین امکانات آموزشی را در اختیار شما قرار دهیم .


  • علاوه بر این شما دانش آموزان میتوانید هزینه شرکت در این کلاس را به صورت اقساطی پرداخت نمایید.